Доставка суші-сетів у Хмельницькому

-80 грн
Сет Кілограм
1000г
Сет Кілограм
454 грн374 грн
Філадельфія, Сирний, Рол з копченою куркою, Каліфорнія з лососем, Хосомакі з огірком
-56 грн
Сет 2+2
905г
Сет 2+2
376 грн320 грн
4 сири, Філадельфія, Рол Шиітакі, Сирний з лососем
-40 грн
Топ сет
628г
Топ сет
309 грн269 грн
Сирний, Футомакі асорті, Каліфорнія з лососем
-40 грн
Сет Щастя
635г
Сет Щастя
332 грн292 грн
Філадельфія, Сирний в ікрі, Рол з лососем
-48 грн
Корпоративний сет
1180г
Корпоративний сет
560 грн512 грн
Рол в ікрі з печеним лососем, Сирний, Рол з лососем, Філадельфія овочева, Філадельфія, Хосомакі з лососем
-50 грн
Тік-ток сет
765г
Тік-ток сет
384 грн334 грн
  Сирний темпура, Філадельфія лайт, Каліфорнія з лососем, Хосомакі з огірком  
Сет для двох
675г
Сет для двох
255 грн
Філадельфія, Сирний, Рол з копченою куркою
Сет Сирний
645г
Сет Сирний
243 грн
Сирний, Сирний з лососем, Сирний темпура
Лайт сет
665г
Лайт сет
307 грн
Філадельфія, Рол з ікрою та печеним лососем, Філадельфія овочева
Сет Хіт
640г
Сет Хіт
368 грн
Філадельфія, Сирний в ікрі, Каліфорнія з лососем
Сет Філа фіш
910г
Сет Філа фіш
478 грн
Філадельфія, Рол з ікрою та печеним лососем, Філадельфія з креветкою, Сирний з масляною рибою
Сет вечірній
830г
Сет вечірній
512 грн
Рол з ікрою, Філадельфія з масляною рибою, Каліфорнія з лососем, Сирний в ікрі
Сет Філадельфія De Luxe
920г
Сет Філадельфія De Luxe
484 грн
Філадельфія, Філадельфія з креветкою, Філадельфія лайт, Філадельфія з масляною рибою

Суші сети у Хмельницькому стали такими популярними, адже містять все те, що ми так любимо – рибку, овочі та мають знижену ціну у порівнянні з замовленням порційних ролів.

Суші сети у Хмельницькому: найпопулярніші варіанти

Ресторан Суші-Го пропонує своїм клієнтам найкращі поєднання найпопулярніших страв, які увійшли до нашого меню. У кожному наборі можна знайти трошки класики, сиру та веганських ласих шматочків.

На двох

Маленький наборчик, у складі якого – 670 г їжі. Оптимально підходить для дружніх або романтичних посиденьок. Усередині прихована класична Філадельфія, а також незвичний варіант з курячим м’ясом. Для закуски представлена порція сирного ролу, вкритого кунжутом.

Топ

Усередині сету всього 663 г, але він гарно підійде на випадок дружніх посиденьок вдвох. Містить у собі незвичні поєднання смаків: варіант від шефа, у якому прихована копчена червона рибка, шматочок сирного під кунжутним зерням та футомакі з овочевим міксом.

2+2

У своєму складі містить близько 890 г. Підходить для двох або трьох людей, оскільки складається з чотирьох порцій різноманітних ролів. Серед них – Філадельфія з огірком, веганський з грибами шиітаке, 4 сири, а також з крем-мусом з червоної рибки.

Лайт

Легкий та літній набір, усередині якого – 665 г. Містить у собі одразу два варіанти Філадельфії – класичну та овочеву, що складається з авокадо та болгарського перцю. А також представлена порція з рибним мусом, яка доповнена кунжутним зерням.

GO

Сет GO належить до середніх, оскільки містить близько 890 г. Розрахований на споживання у компаній трьох-чотирьох людей. Оптимально підходить, якщо за столом зібрались справжні гурмани, оскільки має незвичний склад. До набору входить класична Філа та її овочевий варіант, а також два авторських роли – з сиром та зі шматочками стиглого манго.

Філадельфія De Luxe

Середній сет, до складу якого входить до 915 г їжі. З назви зрозуміло, що він складається з особливих різновидів найпопулярнішого ролу сьогодення – Філи. Так, ми зібрали наборчик з класичного варіанту з огірком та з крем-сиром. Окремо представлені дві порції, прикрашені за допомогою м’яса креветки та масляної білої риби.

Компанія

Найбільший сет, який містить 1630 г. Підходить для того, аби розділити його між 5-6 людьми або навіть більше. Для набору ми використовуємо вісім основних видів ролів, серед яких – два види Філи, Каліфорнія, з рибним мусом, овочевий хосомакі, сирний в ікрі та з курячим філе.

Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим. Натисніть "OK", щоб продовжити переглядати сайт Sushi-Go